ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK KOMUNIKACYJNY POZNAŃ

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych

Ucierpiałeś w wypadku komunikacyjnym? Należy Ci się odszkodowanie!

Wypadek komunikacyjny może przytrafić się nie tylko kierowcom, ale również pasażerom, rowerzystom czy pieszym. Należy pamiętać, że jeżeli odniosłeś obrażenia z winy innego kierowcy, przysługuje Ci zwrot kosztów np. leczenia, rehabilitacji i odszkodowanie od sprawcy zdarzenia. Możesz je otrzymać także wtedy, gdy sprawca wypadku ucieknie z miejsca zdarzenia lub nie ma opłaconego OC.

Honesty Centrum Odszkodowań uzyskuje odszkodowania za wypadki komunikacyjne na najwyższym poziomie. Nasze bogate doświadczenie w obsłudze spraw odszkodowawczych pozwoliło nam wypracować skuteczny model uzyskiwania wysokich roszczeń. Pomagamy mieszkańcom Poznania w szybkim uzyskiwaniu:

  • odszkodowania za wypadek komunikacyjny m. in. zwrot kosztów poniesionych na leczenie, leki, sprzęt rehabilitacyjny, protezy, dojazdy do placówek medycznych, konsultacje medyczne;
  • zadośćuczynienia za doznane krzywdy fizyczne i psychiczne;
  • wyrównania z tytułu utraconego dochodu;
  • renty wyrównawczej na zwiększone potrzeby;
  • renty wyrównawczej z tytułu szkód trwałych;
  • zwrotu kosztów poniesionych na przekwalifikowanie zawodowe.

Wypadki samochodowe zdarzają się często i potrafią znacząco wpłynąć na nasze dotychczasowe życie. Samo zdarzenie to dopiero początek, częstokroć niezwykle długiego procesu zgłaszania roszczenia ubezpieczeniowego, ustalenia winy, uzyskiwania odszkodowania. Zmagania z towarzystwami ubezpieczeniowymi mogą być wyjątkowo trudne. 

Dlatego warto udać się do profesjonalnej firmy odszkodowawczej. Jeżeli niestety przydarzył się Tobie wypadek oraz zamierzasz ubiegać się o rekompensatę z OC sprawcy lub funduszu gwarancyjnego, bądź kwota otrzymanego odszkodowania jest Twoim zdaniem zbyt niska, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w dochodzeniu swoich praw zarówno przed ubezpieczycielem, jak i przed sądem. Jedyne nasze wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty, bez jakichkolwiek opłat z góry.  Zakres naszej działalności obejmuje zarówno Poznań jak i całą Polskę.

Nic nie ryzykujesz – Nie wygramy – Nie płacisz. Klienci Honesty Centrum Odszkodowań – odszkodowanie za wypadek komunikacyjny Poznań mają pewność maksymalnych starań o jak najwyższe świadczenia.

Pomożemy Państwu uzyskać odszkodowanie powypadkowe jeśli szkoda miała miejsce 20 lat temu, nawet już po wypłacie zadośćuczynienia oferujemy darmową analizę pod kątem zwiększenia przyznanych kwot.

Jak uzyskać należne odszkodowanie?

Zadzwoń: 662 045 240

Skontakuj się z nami

Bezpłatna weryfikacja

możliwości uzyskania odszkodowania

Kompletowanie

dokumentacji

Zgłoszenie roszczeń

do zakładu ubezpieczeń

Decyzja

zakładu ubezpieczeń

Zadzwoń: 662 045 240

Skontakuj się z nami

Bezpłatna weryfikacja

możliwości uzyskania odszkodowania

Kompletowanie

dokumentacji

Zgłoszenie roszczeń

do zakładu ubezpieczeń

Decyzja

zakładu ubezpieczeń

Jakie sprawy obsługujemy

zobacz wszystkie

BEZPŁATNIE SPRAWDZIMY CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU I ZBĘDNYCH FORMULARZY

   Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami