ODSZKODOWANIA PIŁA

Skutecznie pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania

Honesty Centrum Odszkodowań reprezentuje interesy poszkodowanych mieszkańców Piły i okolic w postępowaniu z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w celu wypłaty możliwie jak najwyższych odszkodowań lub innych świadczeń. Towarzystwa Ubezpieczeniowe nigdy nie informują o wszystkich prawach przysługujących poszkodowanym, często zaniżają wartości odszkodowań, a poprzez utrudnianie i przeciąganie postępowań starają się zniechęcić poszkodowanych do dochodzenia swoich praw. Dlatego zawsze warto udać się do profesjonalnej firmy odszkodowawczej.

Dzięki współpracy z najlepszymi prawnikami i specjalistami, którzy posiadają doświadczenie i gruntowne przygotowanie merytoryczne w postępowaniach odszkodowawczych oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług. Honesty Centrum Odszkodowań w Pile w następstwie szkód uzyskuje dla Swoich klientów:

  • jednorazowe odszkodowanie;
  • zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę;
  • zadośćuczynienia i odszkodowania za śmierć bliskich;
  • zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, opieki nad poszkodowanym oraz zwrot kosztów transportu poszkodowanego i jego najbliższych;
  • rentę na zwiększone potrzeby;
  • rentę uzupełniającą, będącą wyrównaniem różnicy pomiędzy wysokością zarobków osoby poszkodowanej  przed wypadkiem w stosunku do jej zarobków po wypadku.

Jeżeli przydarzył się Państwu wypadek i zamierzają Państwo ubiegać się o odszkodowanie, albo jeśli kwota otrzymanego świadczenia jest Państwa zdaniem zbyt niska, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w dochodzeniu swoich praw przed ubezpieczycielem i sądem. Nie pobieramy żadnych opłat z góry, nasze jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty.

Nic nie ryzykujesz – Nie wygramy – Nie płacisz. Klienci Honesty Centrum Odszkodowań – Odszkodowania Piła mają pewność maksymalnych starań o jak najwyższe świadczenia.

Pomożemy Państwu uzyskać odszkodowanie powypadkowe jeśli szkoda miała miejsce 20 lat temu, nawet już po wypłacie zadośćuczynienia oferujemy darmową analizę pod kątem zwiększenia przyznanych kwot.

Jak uzyskać należne odszkodowanie?

Zadzwoń: 662 045 240

Skontakuj się z nami

Bezpłatna weryfikacja

możliwości uzyskania odszkodowania

Kompletowanie

dokumentacji

Zgłoszenie roszczeń

do zakładu ubezpieczeń

Decyzja

zakładu ubezpieczeń

Zadzwoń: 662 045 240

Skontakuj się z nami

Bezpłatna weryfikacja

możliwości uzyskania odszkodowania

Kompletowanie

dokumentacji

Zgłoszenie roszczeń

do zakładu ubezpieczeń

Decyzja

zakładu ubezpieczeń

Jakie sprawy obsługujemy

zobacz wszystkie

BEZPŁATNIE SPRAWDZIMY CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU I ZBĘDNYCH FORMULARZY

   Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami