ODSZKODOWANIA CHODZIEŻ

Efektywnie walczymy o jak najwyższe odszkodowanie

Honesty Centrum Odszkodowań specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń należnych osobom poszkodowanym i ich bliskim. Skutecznie pomagamy w uzyskiwaniu przysługujących im świadczeń i odszkodowań, oferując kompleksowe i profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania. Zakres naszej działalności obejmuje zarówno Chodzież jak i całą Polskę. Doświadczenie w branży odszkodowań, bieżąca praktyka prawna, a także znajomość zaawansowanych technik negocjacyjnych gwarantują skuteczne dochodzenie satysfakcjonujących odszkodowań dla naszych Klientów. 

Honesty Centrum Odszkodowań – Odszkodowania Chodzież reprezentuje Klientów w bezpośrednich negocjacjach z Zakładami Ubezpieczeń, a także w postępowaniach sądowych. Dochodzimy kompleksowo wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem – oprócz odszkodowania z OC sprawcy, z tytułu utraty zdrowia, zadośćuczynienia czy śmierci najbliższych, zajmujemy się także uzyskiwaniem należnych świadczeń z tytułu zwrotu kosztów leczenia, utraconego dochodu czy zwrotu kosztów naprawy i wynajmu pojazdu. Odszkodowania powypadkowe to nasza specjalność. Z powodzeniem dochodzimy odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, w rolnictwie, błędy medyczne i wiele innych. 

W pierwszej kolejności zawsze staramy się zawrzeć ugodę z ubezpieczycielem, aby przyspieszyć powierzoną nam sprawę i możliwie jak najszybciej uzyskać należne naszym Klientom rekompensaty. W sytuacji, kiedy okazuje się to nieskuteczne, nasi pracownicy za zgodą Klienta kierują sprawę do sądu, wywalczając korzystne wyrokiZ przyjemnością pomożemy Państwu w dochodzeniu swoich praw przed ubezpieczycielem i sądem. Nie pobieramy żadnych opłat z góry, nasze jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty.

Nic nie ryzykujesz – Nie wygramy – Nie płacisz. Klienci Honesty Centrum Odszkodowań – Odszkodowania Chodzież mają pewność maksymalnych starań o jak najwyższe świadczenia.

Pomagamy odzyskać odszkodowanie powypadkowe jeśli szkoda miała miejsce 20 lat temu.

Jak uzyskać należne odszkodowanie?

Zadzwoń: 662 045 240

Skontakuj się z nami

Bezpłatna weryfikacja

możliwości uzyskania odszkodowania

Kompletowanie

dokumentacji

Zgłoszenie roszczeń

do zakładu ubezpieczeń

Decyzja

zakładu ubezpieczeń

Zadzwoń: 662 045 240

Skontakuj się z nami

Bezpłatna weryfikacja

możliwości uzyskania odszkodowania

Kompletowanie

dokumentacji

Zgłoszenie roszczeń

do zakładu ubezpieczeń

Decyzja

zakładu ubezpieczeń

Jakie sprawy obsługujemy

zobacz wszystkie

BEZPŁATNIE SPRAWDZIMY CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU I ZBĘDNYCH FORMULARZY

   Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami