JESTEŚMY DLA WAS

Honesty świadczy kompleksową pomoc w odzyskiwaniu należnego odszkodowania. W imieniu poszkodowanych oraz ich bliskich prowadzimy negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w celu wypłaty jak najwyższych odszkodowań lub innych świadczeń na drodze przedsądowej. Dochodzimy wszystkich roszczeń kompleksowo, czyli oprócz odszkodowania z tytułu utraty zdrowia, zadośćuczynienia i odszkodowania za śmierć bliskich nam osób, również zwrotu kosztu leczenia, roszczenia z tytułu utraconego dochodu, rentowe, dojazdu, naprawy uszkodzonego pojazdu, wynajmu auta zastępczego. 

Jeżeli na drodze przedsądowej wysokość świadczeń nie była satysfakcjonująca swoim klientom zapewniamy również reprezentację w postępowaniach sądowych.

Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie oraz systematyczna nauka wpływa na poziom oferowanych przez nas usług. Z Honesty odszkodowanie może być o wiele wyższe. 

Naszą misją jest świadczenie usług najlepszej jakości w trosce o najwyższe dobro naszych Klientów poprzez uzyskiwanie od firm ubezpieczeniowych jak największych odszkodowań i zadośćuczynień.

BEZPŁATNIE SPRAWDZIMY CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU I ZBĘDNYCH FORMULARZY

   Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami